Nelu Varga, vehement după arbitrajul din Sepsi - CFR Cluj: „Îmi este lehamite! Suntem luați de proști!

Nelu Varga, vehement după arbitrajul din Sepsi - CFR Cluj: „Îmi este lehamite! Suntem luați de proști!

Nelu Varga, finanțatorul lui CFR Cluj, a avut o reacție dură la adresa arbitrajului din meciul pierdut cu Sepsi, 1-2. CONTEXT: Golul decisiv, marcat de Vitalie Damașcan în minutul 85, a fost prefațat de un ofsaid la Rondon. Covăsnenii au dat lovitura la capătul unei faze analizate timp de peste trei minute în camera VAR. Decizia luată de Iulian Dima și Alexandru Filip pare imposibil de explicat. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor