„Ne vom despărți” » Măsuri drastice după Oțelul - Dinamo

„Ne vom despărți” » Măsuri drastice după Oțelul - Dinamo

Dorinel Munteanu, antrenorul Oțelului, a anunțat că vrea să renunțe la anumiți jucători veniți în vară la echipa lui, după 1-1 cu Dinamo. Nervos mai ales pe jucătorii aduși în vară, Munteanu a declarat unii dintre ei nu s-au adaptat și vor pleca. În același timp, Oțelul vrea să le aducă înlocuitori. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor