Ne-am întors în anii '90 » Imagini uluitoare de la Bistrița, înainte de Gloria - FCSB: fără scaune în tribune, iar peluza stă să CADĂ!

Ne-am întors în anii '90 » Imagini uluitoare de la Bistrița, înainte de Gloria - FCSB: fără scaune în tribune, iar peluza stă să CADĂ!

Stadionul de la Bistrița unde se va disputa meciul dintre echipa locală, Gloria, și FCSB, în cadrul primei etape a grupelor din Cupa României Betano, se prezintă într-o situație deplorabilă! Strucutura de rezistență a arenei este vizibil afectată, iar acest lucru poate pune în pericol suporterii veniți să-și susțină echipa în meciul cu campioana en-titre din Superliga. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor