N-a nimerit niciunul :) Ovidiu Burcă, declarație haioasă la evenimentul lui Badea: „Gnohere și Pavicevic, jucătorii care îmi plac cel mai mult de la Dinamo”

N-a nimerit niciunul :) Ovidiu Burcă, declarație haioasă la evenimentul lui Badea: „Gnohere și Pavicevic, jucătorii care îmi plac cel mai mult de la Dinamo”

Ovidiu Burcă (43 de ani), fostul antrenor al lui Dinamo, a fost prezent la evenimentul de lansare a unui magazin de articole sportive cu însemnele „câinilor roșii” și a vorbit despre evoluția fostei sale echipe din ultima perioadă. La un moment dat, Burcă, chestionat în legătură cu jucătorii care îi plac cel mai mult de la Dinamo, a numit doi, însă le-a greșit numele. S-a referit la Eddy Gnahore prin a-i spune «Gnohere» (n.r. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor