MM Stoica îl ironizează pe Ivaylo Petev: „E a doua oară când aud”

MM Stoica îl ironizează pe Ivaylo Petev: „E a doua oară când aud”

Fostul arbitru FIFA Constantin Zotta și președintele Consiliului de Administrație la FCSB, Mihai Stoica, nu-l văd bine pe antrenorul Universității Craiova, Ivaylo Petev, în ciuda victoriei din derby-ul cu FCU Craiova (2-1). Universitatea Craiova și-a adjudecat derby-ul Băniei, însă jocul său a suferit, mai ales în prima repriză, pe finalul căreia a și primit gol. Abia după reluare, jucătorii lui Ivaylo Petev au schimbat foaia și astfel au venit și golurile remontadei. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor