MM Stoica îi așteaptă pe fanii FCSB la Arena Națională: „Vino, azi, la orice oră!”

MM Stoica îi așteaptă pe fanii FCSB la Arena Națională: „Vino, azi, la orice oră!”

Mihai Stoica (59 de ani), președintele Consiliului de Administrație de la FCSB, a venit cu un anunț important pentru fanii roș-albaștrilor, cu mai bine de 24 de ore înaintea confruntării cu PAOK, decisivă în vederea calificării în optimile Europa League. Acesta i-a chemat pe suporterii echipei miercuri, pe Arena Națională, pentru a ajuta la deszăpezirea stadionului. FCSB - PAOK, returul play-off-ului pentru optimile Europa League, se joacă joi, de la ora 19:45. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor