MM Stoica, atac dezlănțuit: „Viciere cum n-am mai văzut de mult"

MM Stoica, atac dezlănțuit: „Viciere cum n-am mai văzut de mult"

Mihai Stoica, administratorul special de la FCSB, a fost foarte nervos după meciul cu Petrolul, scor 1-1. MM a criticat extrem de dur arbitrajul. Meciul dintre FCSB și Petrolul, din etapa cu numărul 10 a Superligii, a avut mai mult faze controversate, unele au nemulțumit o echipă, altele pe cealaltă. MM Stoica, nemulțumit de arbitraj FCSB a încheiat meciul cu un jucător în minus. Mihai Popescu a fost eliminat după ce l-a faultat pe Alexandru Tudorie, la cap. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor