MM Stoica a recaționat după ce Becali a fost reclamat de CCA: „În 1989 au fost oameni care au murit pentru ca toată lumea să poată vorbi”

MM Stoica a recaționat după ce Becali a fost reclamat de CCA: „În 1989 au fost oameni care au murit pentru ca toată lumea să poată vorbi”

Mihai Stoica a reacționat după ce a auzit că Gigi Becali a fost reclamat de CCA, după ce a acuzat arbitrajul în meciul cu Hermannstadt, scor 2-0. FCSB a pierdut meciul cu Hermannstadt de la finalul lunii august, iar Becali a fost nervos la finalul meciului din cauza arbitrajului. „Nici Kovacs, nimeni, singurul pe care îl poți compara cu arbitrii de altădată ca șmecherie e Feșnic. Singurul care are șmecherie e Feșnic, are o perversitate de nedescris. Le dă pe față. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor