Mititelu a dat afară doi jucători de bază și pleacă din Craiova, după ratarea play-off-ului în Liga 2!

Mititelu a dat afară doi jucători de bază și pleacă din Craiova, după ratarea play-off-ului în Liga 2!

FCU Craiova a anunțat astăzi despărțirea de doi fotbaliști de bază din lot. Este vorba despre fundașul dreapta Radu Negru (25 de ani) și aripa stângă Andrei Dragu (25). De asemenea, oltenii au anunțat că echipa va juca ultimele 3 meciuri din acest sezon la Severin. Cei de la FCU Craiova au ratat prezența în play-off-ul din Liga 2 și și-au luat gândul de la promovarea în Superliga în acest sezon. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor