Mircea Rednic și-a criticat jucătorii după greva acestora: „Lipsă de respect. Eu am trecut printr-un infarct și am rămas profesionist”

Mircea Rednic și-a criticat jucătorii după greva acestora: „Lipsă de respect. Eu am trecut printr-un infarct și am rămas profesionist”

Fotbaliștii celor de la UTA au refuzat să participe la antrenamentul de luni, fiind nemulțumiți de situația financiară a echipei. Jucătorii nu și-au primit salariul din luna octombrie. Miercuri, de la ora 17:30, pe Cluj Arena, UTA joacă ultimul meci din anul 2023 cu CSU Craiova. Meciul va fi liveTEXT pe GSP.ro. Mircea Rednic: „Lipsă de respect. Eu am trecut printr-un infarct și am rămas profesionist” „Sincer să fiu, sunt dezamăgit. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor