Mikel Arteta: „Gabriel Jesus va lipsi câteva luni bune”. Pe cine vede drept „cea mai puternică echipă din Premier League”

Mikel Arteta: „Gabriel Jesus va lipsi câteva luni bune”. Pe cine vede drept „cea mai puternică echipă din Premier League”

Antrenorul lui Arsenal, Mikel Arteta, a susținut o conferință de presă înaintea meciului de mâine de pe teren propriu împotriva lui Nottingham Forest, care abia l-a numit pe Ange Postecoglou. Spaniolul a început cu o actualizare privind starea de sănătate a unor jucători. „Bukayo Saka este accidentat. Este încă indisponibil și încearcă să se recupereze cât mai repede posibil. Trebuie să respectăm acest proces. William Saliba s-a antrenat astăzi, la fel și Ben White. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor