Mihai Toma a vorbit despre presiunea de a juca la FCSB: „În 2-3 luni e posibil să nu mai știe nimeni de tine”

Mihai Toma a vorbit despre presiunea de a juca la FCSB: „În 2-3 luni e posibil să nu mai știe nimeni de tine”

Mihai Toma (18 ani) a devenit unul dintre cei mai folosiți jucători de la FCSB, fiind eligibil pentru regula U21. Acesta a vorbit despre presiunea de a juca un club mare precum FCSB, dar și riscul la care se expun jucătorii tineri care nu duc o viață echilibrată și organizată. FCSB speră să obțină prima victorie din acest an. În seara aceasta, de la ora 20:00, campioana primește vizita echipei Csikszereda, într-un meci din cadrul etapei cu numărul 24 din Superligă. VIDEO. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor