Mihai Teja, verdict după înfrângerea cu Rapid: „I-am dominat”

Mihai Teja, verdict după înfrângerea cu Rapid: „I-am dominat”

Mihai Teja, antrenorul celor de la Metaloglobus, a comentat înfrângerea elevilor săi în fața Rapidului, scor 1-2. Mihai Teja s-a arătat mulțumit de jocul băieților săi în partida cu Rapidul și consideră că a dominat echipa giuleșteană. Acesta a vorbit despre ce urmează pentru formația bucureșteană și a cerut transferuri la echipă. Mihai Teja a reacționat după Metaloglobus - Rapid 1-2: „Încercăm să construim această echipă. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor