Mihai Stoica, anunț despre transferurile de la FCSB după ce Gigi Becali i-a pus la îndemână 6 milioane de euro

Mihai Stoica, anunț despre transferurile de la FCSB după ce Gigi Becali i-a pus la îndemână 6 milioane de euro

Aflat la Zagreb înainte de duelul din Europa League cu Dinamo, Mihai Stoica (60 de ani), președintele Consiliului de Administrație de la FCSB, a vorbit despre situația transferurilor de la campioana României. Recent, Gigi Becali a dezvăluit că i-a pus la dispoziție 6 milioane de euro pentru achiziții Acesta a declarat că FCSB nu mai plănuiește să facă niciun transfer în această iarnă. A mai adăugat că vor mai sosi jucători noi doar dacă vor pleca dintre cei existenți. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor