Mihai Stoica a venit în emisiune cu acuzații grave: „Nici la Bistrița pe vremuri! Mi-am dat seama din minutul 4”

Mihai Stoica a venit în emisiune cu acuzații grave: „Nici la Bistrița pe vremuri! Mi-am dat seama din minutul 4”

Mihai Stoica (60 de ani), oficialul campioanei României, a „tunat” a doua zi după FCSB - Farul 1-2. Formația lui Ianis Zicu a dat lovitura în Ghencea și s-a impus, însă arbitrajul „centralului” George Găman a fost făcut praf de MM. Acesta a lansat acuzații grave și susține că arbitrul a venit cu „temele făcute”, gata să o dezavantajeze pe FCSB. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor