Mihai Stoica a răbufnit în direct: „Elitiști care nu înțeleg fenomenul”

Mihai Stoica a răbufnit în direct: „Elitiști care nu înțeleg fenomenul”

Mihai Stoica, președintele Consiliului de Administrație de la FCSB, a sărit în apărarea lui Mihai Toma, extrema de 18 ani a campioanei. Fotbalistul cu 4 meciuri jucate în acest sezon a fost criticat în dese rânduri de suporterii roș-albaștrilor, însă Mihai Stoica l-a lăudat pentru prestațiile avute și a declarat că FCSB are mare încredere în calitățile lui, Mihai Stoica se ia de fanii care l-au criticat pe Mihai Toma: „Elitiști care nu înțeleg fenomenul” „Am ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor