Mihai Stoica a făcut „primul 11” la FCSB și are un mesaj pentru fanii care cer transferuri: „Vi se pare slabă echipa asta?”

Mihai Stoica a făcut „primul 11” la FCSB și are un mesaj pentru fanii care cer transferuri: „Vi se pare slabă echipa asta?”

Trei luni au trecut de când Gigi Becali decreta că FCSB trebuie să se schimbe din temelii, chiar după intrarea în play-out. El anunța transferuri masive în vară și că nu mai lasă hățurile. Zilele au trecut, s-a obținut o calificare în Conference, dar echipa pare acum mai slăbită, decât mai întărită. FCSB i-a pierdut pe Darius Olaru, unul dintre cei mai importanți jucători din ultimii ani, Lukas Zima, Daniel Graovac, Ionuț Cercel, Baba Alhassan, Mamadou Thiam. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor