Mihai Pintilii a semnalat problema celor de la FCSB din această vară: „Parcă este mai rău anul acesta”

Mihai Pintilii a semnalat problema celor de la FCSB din această vară: „Parcă este mai rău anul acesta”

Mihai Pintilii (40 de ani), antrenorul secund de la FCSB, a vorbit despre startul de sezon greoi al echipei campioane. Mihai Pintilii consideră că startul de sezon greoi al campioanei a fost influențat de faptul că majoritatea fotbaliștilor importanți au avut foarte puține zile de vacanță. Spune că acum echipa reacționează foarte bine și se așteaptă ca jocul să crească. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor