Mihaela Cambei, la revenirea în țară: „Pregătim Los Angeles 2028. Suntem încă tineri, cred că vom reuși să aducem mult mai multe medalii”

Mihaela Cambei, la revenirea în țară: „Pregătim Los Angeles 2028. Suntem încă tineri, cred că vom reuși să aducem mult mai multe medalii”

Ultimii sportivi care au reprezentat România la Jocurile Olimpice din Paris au revenit în această după-amiază în țară. Mihaela Cambei, 21 de ani, medaliată cu argint la haltere, a luat cuvântul. Pentru Mihaela Cambei, prima participare la Jocurile Olimpice a fost cu totul specială. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor