„Mi-am făcut curaj să scriu acest mesaj...” » Scrisoarea emoționantă a jucătorului alungat de Dinamo: „De ce nu am reușit? Aș răspunde în felul următor”

„Mi-am făcut curaj să scriu acest mesaj...” » Scrisoarea emoționantă a jucătorului alungat de Dinamo: „De ce nu am reușit? Aș răspunde în felul următor”

Fostul dinamovist Liviu Gheorghe, care debuta în Liga 1 sub comanda lui Cosmin Contra, în 2017, a publicat o scrisoare prin care își ia definitiv rămas bun de la Dinamo, clubul unde a crescut „ca om și sportiv”, dar despre care spunea într-un interviu din vara lui 2022 că l-a tratat „ca pe un câine vagabond”. Fost campion în Liga Elitelor cu Dinamo, Liviu Gheorghe n-a ajuns să bifeze decât șase meciuri la prima echipă a „câinilor”. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor