„MessiMania” la București și o apariție specială în centrul Capitalei: cântăreața din Argentina a atras toate privirile în Piața George Enescu. Peste 1.500 de oameni prezenți

„MessiMania” la București și o apariție specială în centrul Capitalei: cântăreața din Argentina a atras toate privirile în Piața George Enescu. Peste 1.500 de oameni prezenți

ARGENTINA - AUSTRIA. Dincolo de frenezia generală din Dallas „MessiMania” s-a resimțit din plin și la București, luni seara, în Piața George Enescu, unde peste 1.500 de microbiști s-au adunat lângă Ateneu pentru a urmări la lucru reprezentația campioanei mondiale. Tricourile cu Leo Messi au fost predominante într-o seară cu puternice accente sud-americane. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor