Marius Șumudică, ironizat la FCSB: „A jucat 5-5-0 cu noi”

Marius Șumudică, ironizat la FCSB: „A jucat 5-5-0 cu noi”

Mihai Stoica (59 de ani), președintele Consiliului de Administrație de la FCSB, a a râs de Rapid, după derby-ul dintre cele două echipe. Partida, disputată duminică pe Arena Națională, s-a terminat 0-0, chiar dacă formația lui Elias Charalambous (44 de ani) și-a creat mai multe ocazii de a marca. Mihai Stoica e de părere că Rapid a ținut cu dinții de un rezultat de egalitate, iar giuleștenii și-au propus doar să se apere pe Arena Națională. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor