Marius Măldărășanu își face „mea culpa” după al patrulea eșec consecutiv suferit de Hermannstadt: „Principalul vinovat sunt eu”

Marius Măldărășanu își face „mea culpa” după al patrulea eșec consecutiv suferit de Hermannstadt: „Principalul vinovat sunt eu”

Marius Măldărășanu (50 de ani), antrenorul de la FC Hermannstadt, a reacționat după ce echipa sa a suferit al patrulea eșec consecutiv în Superliga, 0-2 în deplasare cu FC Botoșani. După victoria din Giulești cu Rapid, scor 2-1, Hermannstadt a pierdut pe rând cu FC Argeș (0-1), CFR Cluj (1-2) și Csikszereda (0-2), înainte de eșecul de pe terenul liderului, FC Botoșani. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor