Marele regret al patronului lui Napoli: „Agentul lui m-a mințit și m-a amenințat. L-aș fi semnat pe Gyokeres!”

Marele regret al patronului lui Napoli: „Agentul lui m-a mințit și m-a amenințat. L-aș fi semnat pe Gyokeres!”

Aurelio De Laurentiis a dat timpul înapoi și a făcut dezvăluiri, în premieră, despre povestea plecării lui Khvicha Kvaratskhelia la PSG. Proprietarul campioanei Italiei susține că agentul Mamuka Jugeli a amenințat că va rupe contractul în baza articolului 17 dacă extrema georgiană nu va fi lăsată să plece de la Napoli! Aurelio De Laurentiis s-a confesat revistei „7", scoasă de cotidianul Corriere della Sera, și a reluat cele mai recente etape ale celor 21 de ani de ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor