Manchester City a făcut cel mai tare transfer al verii » S-a răzgândit și semnează: „Mă simt foarte bine aici!”

Manchester City a făcut cel mai tare transfer al verii » S-a răzgândit și semnează: „Mă simt foarte bine aici!”

Fanii lui Manchester City au primit o veste foarte bună la începutul noii edițiie de Premier League, pe care „cetățenii” au început-o ca din tun, cu o victorie concludentă (4-0 ci Wolves). Managerul Pep Guardiola ar putea să continue la echipa de pe Etihad Stadium până în 2029! De unde nu demult se gândea la un apropiat an sabatic, în perioada în care Manchester City a traversat o criză fără precedent în mandatul antrenorului spaniol, acum situația s-a răsturnat ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor