Mai în glumă, mai în serios » Gabriela Ruse, după calificarea în semifinale: „Mi-a dat planurile peste cap!”

Mai în glumă, mai în serios » Gabriela Ruse, după calificarea în semifinale: „Mi-a dat planurile peste cap!”

Gabriela Ruse a reușit să se impună în sferturile de finală de la Bad Homburg în fața Emmei Navarro, scor 6-4, 6-2. După partida din Germania, românca a venit la microfon și a transmis primele impresii după săptămâna de vis. Gabriela Ruse a fost foarte fericită ca a învins-o pe Emma Navarro, adversară în fața căreia avea un record negativ. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor