Lupescu și-a început treaba! » Unde a fost surprins noul „doctor” de la CS Dinamo

Lupescu și-a început treaba! » Unde a fost surprins noul „doctor” de la CS Dinamo

După ce a revenit în România la CS Dinamo, unde se va ocupa de academia clubului din Liga 3, Ionuț Lupescu s-a apucat repede de treabă. Venit pentru a face o analiză a academiei lui CS Dinamo și a propune un plan de îmbunătățire, Lupescu a început treaba încă din acest week-end. „Kaiserul” a fost prezent duminică pe Stadionul din Șoseaua Ștefan cel Mare la meciurile de juniori ai clubului. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor