Luka Doncic a debutat fantastic la Los Angeles Lakers și i-a pus muzică sârbească lui LeBron: „Am o singură viață”

Luka Doncic a debutat fantastic la Los Angeles Lakers și i-a pus muzică sârbească lui LeBron: „Am o singură viață”

Luka Doncic a debutat pentru Los Angeles Lakers și nu a ratat șansa de a-și lăsa amprenta. Meciul s-a încheiat triumfător pentru echipa din California împotriva celor de la Utah, scor 132-113. Slovenul a avut parte de o partidă fabuloasă după revenirea după accidentare: 14 puncte, 5 recuperări și 4 pase decisive. Se aștepta ca timpul de joc să fie limitat, având în vedere că Dončić abia revenise după accidentare. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor