Liviu Ciobotariu, dezamăgit după eșecul cu Petrolul: „Am avut două greșeli copilărești”

Liviu Ciobotariu, dezamăgit după eșecul cu Petrolul: „Am avut două greșeli copilărești”

Liviu Ciobotariu, antrenorul de la FC Botoșani, a vorbit la finalul meciului cu Petrolul, pierdut de echipa sa cu 0-2. Meciul dintre FC Botoșani și Petrolul, din etapa cu numărul 8 a Superligii, s-a încheiat cu scorul de 0-2. Declarația lui Liviu Ciobotariu la finalul meciului Liviu Ciobotariu a fost dezamăgit de rezultatul final, deoarece este de părere că echipa sa poate să joace mai mult. „Noi am jucat 85 de minute, după care ne-am oprit. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor