Leo Messi a dat America peste cap » Cluburile din MLS sunt obligate de argentinian să plătească despăgubiri!

Leo Messi a dat America peste cap » Cluburile din MLS sunt obligate de argentinian să plătească despăgubiri!

Din cauză că starul lui Inter Miami nu joacă în toate meciurile din Major League Soccer, echipele adverse nu au de ales și trebuie să achite compensații suporterilor care veneau pe stadion special ca să-l vadă pe Leo Messi! Cluburile din MLS visau să poată obțină profituri consistente, de pe urma prețurilor piperate ale biletelor la partidele în care venea în vizită campionul mondial. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor