Legia a scos o remiză, dar Edi Iordănescu e nemulțumit: „Inacceptabil!”

Legia a scos o remiză, dar Edi Iordănescu e nemulțumit: „Inacceptabil!”

Legia Varșovia, echipă antrenată de Edi Iordănescu, a remizat cu Banik, la Ostrava, scor 2-2, în prima manșă din turul 2 preliminar al Europa League. Legia a scos cu emoții un 2-2, după ce a fost condusă în două rânduri pe tabelă. Golul care i-a asigurat remiza și o situație confortabilă înaintea returului de la Varșovia a venit abia în minutul 87, înscris de Nsame. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor