Legea Novak sau frica de propria umbră

Legea Novak sau frica de propria umbră

În sportul românesc a apărut de niște ani buni constantă care nu ține nici de antrenori, nici de generații și nici măcar de bani: reflexul de a invoca Europa exact în momentul în care suntem obligați să ne asumăm propriile eșecuri. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor