Le-a dat șapte » FCSB i-a „dezmembrat” pe amatorii de la Virtus, returul n-ar trebui să se mai joace

Le-a dat șapte » FCSB i-a „dezmembrat” pe amatorii de la Virtus, returul n-ar trebui să se mai joace

FCSB s-a distrat cu amatorii de la Virtus, pe care i-a surclasat, 7-1, în primul tur al Ligii Campionilor. Partida retur se va juca pe 16 iulie, de la 20:30, pe arena din Ghencea. În fața unei echipe de amatori, FCSB și-a arătat superioritatea încă din primele secunde. Putea deschide scorul chiar la prima fază, când Alexandru Băluță a rămas singur cu portarul, dar nu a reușit să îl învingă. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor