Laszlo Dioszegi n-a mai îndurat, după 4 eșecuri consecutive: „Nu se mai poate continua așa, va costa cât costă! Nimeni nu e mai presus de club!!!”

Laszlo Dioszegi n-a mai îndurat, după 4 eșecuri consecutive: „Nu se mai poate continua așa, va costa cât costă! Nimeni nu e mai presus de club!!!”

Laszlo Dioszegi, patronul celor de la Sepsi, a răbufnit după înfrângerea echipei sale împotriva Oțelului, scor 2-0. Patronul lui Sepsi a dat de înțeles că urmează demiterea lui Bernd Storck, după ce echipa lui a ajuns la 4 eșecuri consecutive în Superliga. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor