La un pas de tragedie! S-au prăbușit cu gardul, pe gazon

La un pas de tragedie! S-au prăbușit cu gardul, pe gazon

Un derby catalan a fost suspendat și apoi abandonat, după ce gardul care despărțea tribuna oaspeților de gazon a cedat și aceștia s-au prăvălit pe teren. Meciul CE Europa - Sant Andreu, contând pentru un loc în play-off-ul ligii a patra din Catalunya, a fost la un pas de-o tragedie! Partida a fost suspendată în minutul 50, după un gol al oaspeților, și apoi suspendată. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor