La prima conferință de presă susținută la Jeddah, Pep Guardiola s-a arătat nemulțumit de programul încărcat al echipelor: „Mă voi plânge mereu de asta”


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor