La două puncte de play-off, Laszlo Balint anunță: „Știu ce avem de făcut”

La două puncte de play-off, Laszlo Balint anunță: „Știu ce avem de făcut”

Laszlo Balint (46 de ani), antrenorul de la Oțelul, s-a declarat mulțumit de punctul obținut la Petrolul, în meciul încheiat cu scorul de 0-0. După acest meci, Oțelul este pe locul 7, la două punctele în spatele Farului, echipa aflată pe ultima poziție care duce în play-off. Balint este mulțumit de atitudinea arătată de elevii lui și este optimist cu privire la ce va urma pentru moldoveni. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor