Kosovo continuă „meciul” pe rețelele de socializare! Au refuzat să mai joace, dar ne iau peste picior în online » Mesajul incredibil pe care l-a postat un jucător

Kosovo continuă „meciul” pe rețelele de socializare! Au refuzat să mai joace, dar ne iau peste picior în online » Mesajul incredibil pe care l-a postat un jucător

Kosovo a abandonat meciul de vineri seara, de la București, la scorul de 0-0. Oaspeții au ieșit de pe teren în al patrulea minut al prelungirilor și nu au mai revenit până la final, meciul terminându-se după o pauză de 70 de minute doar cu echipa României pe teren. La o zi după joc, adversarii continuă „înțepăturile” pe rețelele de socializare. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor