Kopic și Perica au prefațat Dinamo - Universitatea Craiova: „Au cel mai bun jucător al campionatului!”

Kopic și Perica au prefațat Dinamo - Universitatea Craiova: „Au cel mai bun jucător al campionatului!”

Zeljko Kopic, 47 de ani, antrenorul lui Dinamo, a prefațat duelul de campionat cu Universitatea Craiova, programat luni, la ora 21:00. La microfon a fost succedat de atacantul Stipe Perica. În runda precedentă, Dinamo a obținut primul ei succes în play-off, 4-2 pe terenul lui U Cluj. Pentru „câinii roșii” urmează un duel pe teren propriu cu Universitatea Craiova, pe care antrenorul Zeljko Kopic l-a prefațat în cadrul conferinței de presă. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor