Jucătorul lui U Cluj și-a exprimat frustrarea după eliminarea din Conference League + ce întrebau pe tunel jucătorii lui Ararat

Jucătorul lui U Cluj și-a exprimat frustrarea după eliminarea din Conference League + ce întrebau pe tunel jucătorii lui Ararat

Gabriel Simion (27 de ani), singurul jucător de la U Cluj prezent la zona-mixtă, după eliminarea din Conference League, scor 1-2 la general cu Ararat-Armenia, la Sibiu, s-a declarat dezamăgit de înfrângerea suferită în prelungiri, deși echipa lui conducea la pauză. Apărătorul clujenilor a acuzat programul încărcat din această perioadă și susține că adversarii nu au fost subestimați. Simion a remarcat că golul decisiv al adversarilor a venit după o fază ca la futsal. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor