Jucătorul care a avut un debut de coșmar la FCSB a semnat cu echipa retrogradată în Liga 2

Jucătorul care a avut un debut de coșmar la FCSB a semnat cu echipa retrogradată în Liga 2

Rămas liber de contract după despărțirea de FCSB, Robert Necșulescu a semnat cu Unirea Slobozia, potrivit informațiilor obținute de GSP.ro. Extrema dreapta în vârstă de 19 ani a evoluat în returul stagiunii precedente sub formă de împrumut la Chindia Târgoviște, în Liga 2. Acum, Necșulescu va evolua tot în eșalonul secund, Unirea Slobozia fiind una dintre cele 3 echipe retrogradate din Superliga. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor