Jandarmeria, comunicat cu nici 3 ore înainte de România - Kosovo » Ce au găsit forțele de ordine: „Au fost depuse la camera de obiecte interzise”

Jandarmeria, comunicat cu nici 3 ore înainte de România - Kosovo » Ce au găsit forțele de ordine: „Au fost depuse la camera de obiecte interzise”

Jandarmeria București a emis un comunicat în care a precizat că 4 fani sârbi au fost duși la secție pentru a le fi stabilită identitatea înainte de meciul România - Kosovo, care începe la 21:45, din runda #5 a grupelor Ligii Națiunilor. Meciul cu Kosovo este unul cu grad de risc maxim, din pricina faptului că România nu recunoaște ca stat adversara de astăzi. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor