Ironia managerului, după ce Alexandru Băluță a fost prezentat oficial

Ironia managerului, după ce Alexandru Băluță a fost prezentat oficial

Alexandru Băluță a fost prezentat oficial de Chindia Târgoviște. Florin Gardoș, managerul echipei din Liga 2, s-a fotografiat alături de mijlocașul dreapta și a transmis un mesaj ironic. Băluță a negociat și cu Poli Timișoara în această vară, dar nu a ajuns în Banat. Clubul nou-promovat în Liga 2 a transmis oficial că jucătorul nu a răspuns la timp ofertei. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor