Ionel Ganea, dezamăgit de un jucător de la Rapid: „Trebuia să arate mai multă dorință”

Ionel Ganea, dezamăgit de un jucător de la Rapid: „Trebuia să arate mai multă dorință”

Fostul jucător al Rapidului, Ionel Ganea, a făcut analiza derby-ului cu FCSB, 0-0, într-un dialog cu Gazeta Sporturilor. Acesta a declarat că echipa alb-vișinie ar trebui să fie mulțumită cu rezultatul obținut și o vede în creștere de formă, fiind sigur că Rapid va prinde play-off-ul Analiza lui Ionel Ganea după FCSB - Rapid: „Șumudică a jucat la rezultat” „Din punctul meu vedere, Șumi a jucat la rezultat. A încercat să scoată cel puțin un egal. Și i-a reușit. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor