Ion Țiriac îi premiază pe medaliații români de la Jocurile Olimpice » 22 de automobile pregătite + Multe VIP-uri prezente: cine a venit în cârje la eveniment

Ion Țiriac îi premiază pe medaliații români de la Jocurile Olimpice » 22 de automobile pregătite + Multe VIP-uri prezente: cine a venit în cârje la eveniment

În aceste momente, în cadrul unui eveniment special, organizat la Țiriac Collection, la Otopeni, Ion Țiriac îi premiază pe sportivii români medaliați la Jocurile Olimpice de la Paris. Acesta le-a promis câte o mașină Hyundai Ioniq 5. Inițial, doar sportivii medaliați cu aur ar fi trebuit să primească autovehiculul, însă miliardarul a revenit ulterior, iar fiul fostului tenismen, Alexandru Țiriac, a anunțat că vor fi premiați și medaliații cu argint și bronz. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor