Ion „Liță” Dumitru, fostul mare internațional este invitatul din această săptămână al emisiunii „Prietenii lui Ovidiu”

Ion „Liță” Dumitru, fostul mare internațional este invitatul din această săptămână al emisiunii „Prietenii lui Ovidiu”

Ion „Liță” Dumitru, fostul mare internațional și decar al Stelei este invitatul din această săptămână al emisiunii „Prietenii lui Ovidiu”. De două ori cel mai bun fotbalist din România, Liță vorbește despre începuturile sale și greutățile prin care a trecut. Despre marile greșeli ale carierei și problemele avute, până la plecarea în Statele Unite ale Americii și revenirea în România. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor