Ioanițoaia la zi » Directorul Gazetei, despre Craiova - Dinamo: „Eu cred că noi greșim” + Fotbalistul care l-a dezamăgit: „E cel mai bine plătit din Superliga”

Ioanițoaia la zi » Directorul Gazetei, despre Craiova - Dinamo: „Eu cred că noi greșim” + Fotbalistul care l-a dezamăgit: „E cel mai bine plătit din Superliga”

Ovidiu Ioanițoaia, directorul Gazetei Sporturilor, a fost în direct la emisiunea GSP Live și a analizat meciul dintre Universitatea Craiova și Dinamo, scor 1-1, din runda #22 din Superliga. Pentru Ovidiu Ioanițoaia, Dinamo nu mai este o surpriză în actualul sezon de Superliga, în condițiile în care „câinii” nu au mai părăsit de multe etape primele 3 poziții. Consideră că echipa antrenată de Zeljko Kopic trebuie să fie luată mult mai în serios în actuala stagiune. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor