Ioan Ovidiu Sabău și-a avertizat jucătorii, înaintea ultimului duel al anului: „Sper să nu se întâmple acest lucru!”

Ioan Ovidiu Sabău și-a avertizat jucătorii, înaintea ultimului duel al anului: „Sper să nu se întâmple acest lucru!”

Antrenorul lui U Cluj, Ioan Ovidiu Sabău, a explicat că s-ar mulțumi și cu o remiză cu Sepsi, dar vrea neapărat echipa lui pe locul 1 la finalul lui 2024. Alb-negrii au ajuns deja la Brașov și pregătesc partida de vineri, 20 decembrie, ce va începe la Sfântu Gheorghe la ora 19:00. Logic, toți de la U Cluj,speră ca echipa să obțină un rezultat care ar oferi prestigiu clubului. „E un meci cu o echipă care joacă fotbal. Vor fi două echipe care joacă fotbal. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor