Ioan Andone a numit problema de la Dinamo, după eșecul cu Oțelul: „Nu e în regulă” + Ce l-a deranjat: „Nu ai voie”

Ioan Andone a numit problema de la Dinamo, după eșecul cu Oțelul: „Nu e în regulă” + Ce l-a deranjat: „Nu ai voie”

Ioan Andone (65 de ani), legenda lui Dinamo, a vorbit pentru GSP după eșecul „câinilor” de la Galați, 1-2 cu Oțelul. Fostul mare fundaș a remarcat problemele din apărarea echipei lui Zeljko Kopic. Dinamoviștii au încasat 4 goluri în cele două deplasări din acest sezon. Dinamo a remiza la Miercurea Ciuc, scor 2-2, și a pierdut la Galați, 1-2. Nu a primit gol chiar la singurul meci disputat acasă până acum, 0-0 cu Botoșani. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor