Incredibil! La 61 de ani, patronul clubului s-a trecut pe foaie și a jucat în Cupa României Betano!

Incredibil! La 61 de ani, patronul clubului s-a trecut pe foaie și a jucat în Cupa României Betano!

Nu e glumă! Aurelian Ghișa (61 de ani), patronul-președinte al celor de la Sănătatea Cluj, formație din Liga 3, a evoluat în această seară, în prima etapă din grupele Cupei României Betano, în deplasarea de pe terenul Universității Craiova! Meciul Sănătatea Cluj - Universitatea Craiova, în prima etapă din grupele Cupei României Betano, se joacă în această seară, de la ora 18:30, în Bănie, pe stadionul „Ion Oblemenco”. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor